Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Чи варто пропонувати зарплатню в криптовалюті

Біткоін вже став популярною альтернативою операціям з фіатною валютою, а Сальвадор нещодавно став першою країною у світі, що надала біткоіну статус «законного платіжного засобу», що надає йому такий самий правовий статус, як і фіатній валюті Сальвадора. У той же час іншою тенденцією, що розвивається, є не тільки прийом цифрової валюти від клієнтів, але і впровадження криптовалютної системи оплати праці. Справді, виплата зарплати в криптовалюті може стати безпрограшною ситуацією як роботодавців, так співробітників.

Крипто зарплатня — ключові моменти

  • Співробітники можуть використовувати біткоін безпосередньо або легко обміняти його на іншу валюту, фіатну або криптовалюту. Зробити це можливо, наприклад, через біржу https://www.bybit.com/kk-KZ/
  • Криптозарплати можуть бути особливо вигідними для міжнародних компаній.
  • Оплата в Біткоіні або іншій цифровій валюті, наприклад, XVG, є швидкою, дешевою та прозорою.
  • Ви можете залучити нових клієнтів та талановитих співробітників завдяки крипто зарплаті.
  • Включення масових крипто платежів — простий процес.

Переваги отримання зарплати у криптовалюті

Чому ваш співробітник захоче отримувати зарплату у криптовалюті? Біткоін недарма називають «сучасним золотом». Насамперед ті, хто отримує зарплату в криптовалюті, можуть багато чого купити безпосередньо на цю валюту. Наприклад, співробітники можуть витратити свою зарплату в биткоінах на нерухомість, золото, подарункові картки, автомобілі та інші товари. Крім того, коли зарплата виплачується в биткоінах, співробітники можуть легко обміняти її на будь-яку валюту, фіатну або криптовалюту, за наявності бажаного для них курсу. Чому ви захочете платити у криптовалюті, а не у фіаті? Цифрові валюти мають низку незаперечних переваг.

Відсутність кордонів

Сьогодні дедалі більше команд працюють віддалено. Криптовалюти можна легко використовувати на міжнародному рівні та обмінювати у будь-якій точці. Саме тому компанії, співробітники чи підрядники яких працюють в інших країнах, можуть вважати криптовалютні платежі більш простим варіантом для глобальної робочої сили.

Швидкість

Ви коли-небудь чекали на свою зарплату, яка затримувалася через банки? На щастя, платежі у цифровій валюті можуть бути на 96% швидшими порівняно зі старомодними електронними переказами.

Низька вартість

Біткоін-транзакції найчастіше коштують дешевше, ніж PayPal або будь-який інший сервіс грошових переказів. Оскільки для здійснення правочину не потрібен посередник, комісії залишаються на низькому рівні. Навіть якщо ви будете робити перекази через біржі, такі як https://www.bybit.com/uk-UA/, вартість транзакції буде значно нижчою, ніж через звичайний банк.

Прозорість

Кожна криптовалютна транзакція реєструється в публічній бухгалтерській книзі, а це означає, що ви завжди можете перевірити, чи отримали ваші співробітники зарплату, виплачену в біткоінах чи іншій криптовалюті.