Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Державні українські резерви, які брали реалізуються в системі Прозорро.Продажі

Достеменно відомо, з якою метою було створено національний Держрезерв. Це організація, яка почала свою діяльність в країні в день, коли проголосили незалежність. Основним стратегічним завданням установи є створення і підтримання стратегічних українських резервів на випадок, якщо раптом станеться непередбачена форс-мажорна ситуація. Держрезерв підвідомчий Міністерству економіки і торгівлі.

Реалізація державного резервного на УУБ

На даний момент, організації, що представляють Державні структури, володіють 37 підприємствами, розташованими на українській території, а саме:

  1. Хлібопекарська і зернові підприємства;
  2. Складські холодильники.
  3. Національне науково-дослідне підприємство.

В даний час серед цих підприємств, велику площу займають три підприємства.

Сьогодні в переліку стратегічно важливих товарних і матеріальних цінностей, котрі зберігаються на державному складі в якості резерву, міститься 70 найменувань продуктів харчування, промислової продукції, нафтопродуктів, сировини та ін.

Є також 3800 предметів, які додані до запасів — всі вони постійно оновлюються, а старі запаси регулярно виводяться і знищуються.

Звичайно, оборот стратегічних запасів державного резерву в Україні завжди привертав увагу нечесних менеджерів, там розкрадання товарів і матеріальних цінностей відбуваються у величезних масштабах.

У багатьох випадках обладнання продається по дуже заниженими розцінками, вартість необхідних робіт необґрунтовано зростає і фіксується великий дефіцит. У цій області поширені численні корупційні системи, коли чиновники, що займаються громадською роботою, залишають багатомільйонні прибутки в своїх кишенях.

Електронна система Прозорро.Продажі отримує сигнал на запуск за допомогою продажу акцій на публічних торгах.

Національний резерв українських стратегічних запасів реалізація через Прозорро.Продажі

Система Прозорро.Продажі утворилася в 2018 році і в повній мірі автоматизована. Ефективність реалізацій доводиться дуже швидко — державі вдається заощадити чималі гроші, виставивши майно в Держрезерв на аукціоні. Також можливе виконання тарифів на продукцію за ринковими розцінками, тобто підтримка реалізації товару, наприклад, в умовах роботи держпідприємства для отримання додаткової фінансової прибутку. На продажах зароблено 186 мільярдів гривень, а в деяких випадках початкова ціна лоту виросла на 20%.

У відповідній торгівлі товарами і матеріалами вартості державний резерв почав через Prozorro https://sale.uub.com.ua/ru/filter/write-off-resources-of-the-government-reserve, що проявили інтерес користувачі, зможуть взяти в ній участь на офіційному електронному порталі «Української універсальної біржі». Для досягнення мети досить за допомогою простої процедури реєстрації почати пошуки безлічі цікавих країн попередньої реєстрації або інших компаній, що беруть участь в подачі справи.

Організація УУБsale.uub.com.ua розпочала роботу на ринку з 1997 року і кваліфікований персонал супроводжує споживачів з часу подачі заявки.