Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Головні переваги участі в офіційних онлайн аукціонах

В 2016 році почала діяти офіційна державна система онлайн торгів Прозорро. Її головне призначення – це легалізація ринку державного та комунального майна в Україні. До її введення велика кількість об’єктів, що знаходилися у власності держави, були продані на основі тіньових корупційних схем.

Із-за цього страждав бюджет країни, який не міг отримати необхідні кошти для розвитку економіки. Наразі лоти ProZorro Продажі представлені в широкому асортименті. Тут можна знайти нерухомість, транспорт, деревину, металобрухт та багато іншого.

Ключові переваги системи онлайн торгів для покупців:

  1. Відкритий доступ до усієї бази лотів в цілодобовому режимі.
  2. Можливість прийняти участь в змаганнях за право придбання будь-якого лоту.
  3. Рівність умов для усіх учасників.
  4. Наявність навчальних матеріалів, що допоможуть розібратися в особливостях роботи системи.
  5. Забезпечення юридичної підтримки та консультаційних послуг.
  6. Оперативна допомога менеджерів з будь-яких питань.
  7. Допомога в пошуку лоту (можна скористатися пошуковим фільтром чи послугами кваліфікованих менеджерів, які швидко знайдуть необхідний лот відповідно до пошукових параметрів).
  8. Можливість оформити розсилку з новими лотами, які можуть зацікавити.
  9. Можливість придбання лоту за справедливою ринковою ціною без корупції та хабарництва.
  10. Можливість підписання електронного договору купівлі-продажу з продавцем без потреби в особистій зустрічі з ним.

В свою чергу для продавців товарів система Прозорро.Продажі також характеризується великою кількістю переваг. Насамперед це швидке знаходження покупців, які готові придбати товар по ринковій ціні. Також це забезпечення технічної та юридичної підтримки під час організації аукціону. Крім цього, завдяки технічним можливостям торгівельних майданчиків, продавцю не потрібно самостійно організовувати аукціон, шукати приміщення для його проведення, запрошувати та приймати учасників. Завдяки цьому можна зберегти кошти та час на пошук покупців. Також варто пам’ятати про те, що в цій системі знаходиться велика база потенційних покупців з усієї країни та навіть за її межами, тому товар буде проданий швидко.

Вибір торгівельного майданчику

Торгівельні онлайн платформи, що мають відповідний рівень акредитації в Прозорро.Продажі, відрізняються між собою лише деякими факторами. По-перше, якість їх юридичної та технічної підтримки може бути різною. По-друге, вони мають різний інтерфейс, тому деякими сайтами користуватися зручніше, ніж іншими. Але однаковими у цих майданчиків є тарифи на послуги, так як вони являються офіційними, і функціональні можливості.

Дізнатися більше про те, які торгівельні майданчики існують та як з їх допомогою придбати держмайно, можна на сайті https://sale.uub.com.ua/ru/news/syrovyna-dlya-rudstijky-kupyty-na-onlajn-majdanchyku-uub. При наявності будь-яких питань, що стосуються організації та проведення онлайн торгів, зареєстровані користувачі торгівельної платформи можуть звернутися до кваліфікованих менеджерів.