Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Купити кругляк сосни у Полтаві на аукціоні

Вже більше року купувати соснову деревину на електронних торгах у Полтаві та по всій Україні. З того часу українська влада почала проект з продажу необробленої деревини в затверджених місцях.

До внесення цих змін продажі велися у формі прямих договорів, що збільшувало рівень корупції та незаконного шахрайства. Використання електронних платформ, таких як Генеральна біржа України, допоможе уникнути цих недоліків і зробить процес торгівлі деревиною справедливим і рівноправним.

Особливості торгів на Українській Електронній Біржі

Ці організації можуть прозоро закуповувати колоди з Полтави через електронну систему. Таким чином представники зеленого бізнесу повинні продавати 20% всіх запасів колод.

Перед тим, як покупець захоче купити щось на біржі (наприклад, в українському глобальному торговому центрі) компанія повинна складатися з багатьох на наступних умовах: один вид деревини об’ємом 130 кубометрів і вартістю 180 000 Українських гривень. . Забігаючи вперед, влада бажає зняти ці обмеження і надати малому бізнесу можливість проводити аукціони на офіційному сайті.

За пару місяці продажів, проведених на Офіційних загальних сайтах (таких як Генеральна біржа України), Лісозаготівельні організації отримали 70 мільйонів українських гривень.

Реєструючись на сайті аукціоні, ви автоматично отримуєте безлімітній доступ до торгів цих лісозаготівельних компаній, але також отримуєте надійну підтримку клієнтів і бездоганний сервіс.

Щоб купити колоди сосни в Полтаві або Полтаві, виберіть бажану категорію в загальному класифікаторі сайту або введіть назву компанії, місто, дату торгів або бюджет в пошуковому рядку.

Більш докладно: https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/kupiti-kruglyak-sosni-u-poltavi-na-prozorrosale/