Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Особливості тендерів з проектування

Виконання проектних робіт, як і безліч інших варіантів замовлень в сучасних умовах розвитку Інтернет-середовища не обходяться без використання тендерної системи. Торги – це один з варіантів, як можна швидко почати співпрацювати з державними організаціями. Це може стосуватися різних сфер діяльності, починаючи з будівельної направленості та закінчуючи інспекційними послугами.

Головна відмінність тендеру на проектування – це обсяг роботи. Частіше за все, торги на виконання подібних робіт проводяться в особливому режимі і правильного оформлення заявки буде недостатньо для того, щоб конкурувати з іншими підприємцями, які також бажають отримати таке замовлення.

Перше що потрібно зробити – це визначитись з електронним майданчиком, який буде акредитований в системі ProZorro. Багато хто віддає перевагу сервісу tender.uub.com.ua, який на сьогоднішній день вважаться одним з найбільш надійних.

Поради, які допоможуть боротись за перемогу в тендері з проектування

В зв’язку з великою кількістю відмінностей подібних тендерів потрібно розуміти, що замовник буде віддавати перевагу певним критеріям, які повинні бути присутні в ідеальному кандидатові. Насправді, певні шанси на перемогу є у кожного кандидата. Виходячи з того, що кожний виконавець регулюється системою Прозорро, організатор тендеру може зробити акцент не на якості і досвіді а не вигоді, яка буде отримана в процесі виконання роботи.

Один з найбільш важливих моментів – це підготовка комерційної та технічної документації. Тобто, замовник має отримати повну інструкцію та рекомендації, які будуть говорити про ваші переваги. Окрім цього, важливо узгодити всі умови сумісної роботи, починаючи з термінів і закінчуючи кінцевою вартістю проекту.

Експерти, які розуміються в особливостях ведення проектних тендерів говорять про те, що замовники акцентують увагу на таких моментах, як:

  • Оформлення паперів – перш за все, мова йде про ту же документацію. Все повинно відповідати нормам, які обов’язково вказуються в умовах самого тендеру. Важливо, заявка повинна бути складена українською мовою.
  • Досвід в торгах – не менш важливим моментом вважається наявність успішно завершених проектів. Таким чином, виконавець може переконати організатора, що він зможе впоратись з поставленим завданням.
  • Команда – наявність людей, які розуміються в торгах і знають, як швидко та якісно виконати поставлені завдання вважається серйозною перевагою. У випадку, коли таких людей немає, то опинившись переможцем тендеру, доведеться зштовхнутися з дуже серйозними проблемами.
  • Аналіз повідомлень – після того, як виконавець налаштував інтернет-розсилку та відфільтрував всі підходящі тендери, йому залишається лише вчасно реагувати на нові повідомлення.
  • Фінансова складова – наявність відповідних ресурсів для втілення проекту в життя це першочерговий аспект, на який потрібно робити особливий акцент. Лише тоді, коли виконавець має достатню кількість фінансів можна думати над тим, щоб подавати заявку. Навіть коли замовник і згоден надіслати передплату, завжди потрібно враховувати фактор форс-мажору і вірогідність, що транзакція буде затримана, що може привести до провалу термінів виконання.

Це лише частина, з якою повинен бути ознайомлений кожен виконавець. Більш детально про це дізнатись можна на сайті https://tender.uub.com.ua/pro-prozorro/tendery-na-proektuvannya-v-derzhavnyh-zakupivlyah. Вся інформація знаходиться у вільному доступі і ознайомитися з нею може будь-хто.