Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Особливості використання доручення для участі в тендері

На сьогодні, система електронних торгів досягла досить серйозного етапу в плані зручності і можливостей. Один з прикладів того – це можливість використання доручення на участь в тендерах. Тобто, коли керівник певної компанії не має змоги на момент старту торгів бути в онлайн-режимі та слідкувати за всім цім процесом, вносячи поправки, він може передати це право іншому співробітнику.

Відповідно, є певний документ, який є окремим і він повинен укладатися в обов’язковому порядку. Важливо зазначити, що передати доручення можна тільки на участь в одному аукціону. Якщо ж мова йде про подальші торги, то потрібно готувати окремі документи для кожного подальшого лоту.

Важливо зазначити, що при передачі доручення потрібно обов’язково вказувати назву компанії, що організовує самі торги. Відповідно, в такій ситуації представник вже може брати на себе керівництво діями підприємства.

Які дії може виконувати представник?!

Питання дійсно актуальне й на нього не так важко дати відповідь. Є чіткі можливості, які стають доступні представникові компанії, що має відповідне доручення:

  • Оформлення та подача заявки для участі в електронних торгах;
  • Підготовка тендерного пакету документів й подальше корегування цього пакету до тих пір, доки він не буде схвалений відповідною комісією;
  • Можливість варіювати вартість самого предмету під час проведення самих торгів. Важливо зазначити, що уповноваженим буде вважатися будь-яка приватна особа незалежно від того, чи є вона співробітником самої компанії.

Важливо зазначити, що представник все ж не є керівником компанії і в нього також можуть бути певні обмеження. Вони не є глобальними і стосуються лише конкретних моментів, в яких доручена особа не має компетенції.

Говорячи більш простими словами, такий учасник не може приймати рішень, які можуть негативно вплинути на стан самої компанії. 

Варто нагадати, що для участі в самих торгах потрібно попередньо визначитися з тим, на якому електронному майданчику все це буде відбуватися. З 10-ти акредитованих сервісів ви можете обрати той, який буде здаватися вам найбільш вдалим. Головне – це добре проаналізувати всі варіанти й зробити правильній вибір.

Сайт tender.uub.com.ua – це один з хороших прикладів надійного ресурсу, якому дійсно можна довіряти на всі сто відсотків.