Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Повідомлення про ринкову вартість

Українська енергетична біржа (УЕБ) — єдиний ключ до релевантних біржових оцінок на енергоресурси в Україні. Міністерство економіки України (Мінекономіки) наполягає на використанні оцінок УЕБ як орієнтир на ціну нафтопродуктів і природного газу.

Конкретизація вартості нафтопродуктів у відкритих придбання

Конверсія ціни нафтопродуктів в загальних придбаннях залежить від європейських біржових оцінок і оцінок УЕБ www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

Щоб розрахувати ціни палива необхідно використовувати колишню ціну належного вигляду палива за контрактом, курс гривні щодо долара США, значення европейських оцінок і оцінок УЕБ.

Конкретизація вартості природного газу в відкритих придбання

Конверсія ціни на природний газ в загальних придбання в додаткових угодах регулюється з формулою, з урахуванням котирування хаба NCG, контракту Month + 1 і розрахованої ціни місячних запасів природного газу на УЕБ.

Необхідно розраховувати конкретну ціну через місяць від дати укладення контракту. При оформленні документації необхідний план контракту про покупку з зазначенням змін його умов, що формується замовником.

Оповіщення про ринкову вартість енергоресурсів

Досвідчені співробітники УЕБ дають інформацію про ринкову вартість природного газу та нафтопродуктів.

Інформація по ціні нафтопродуктів:

  • Підрахунок вартості нафтопродуктів, з описом компонентів формули, при наявності в УЕБ необхідних європейських оцінок;
  • Про біржових оцінках нафтопродуктів на ТБ «Українська енергетична біржа» (вартість біржових угод поділена на кількість товару)
  • Інформація за ціною природного газу:
  • Підрахунок конкретної ціни природного газу за формулою, з описом окремих компонентів формули;
  • Про розрахованою ціною природного газу за результатами електронних біржових продажів на ТБ «Українська енергетична біржа» (розподіл вартості угод на сукупність обсягу ресурсу);
  • Про біржових оцінках місячного запасів природного газу на ТБ «Українська енергетична біржа» (розподіл вартості біржових угод на кількість біржового товару).

Якщо потрібно замовити інший вид документу, то потрібно звернутися до представника ТБ «Українська енергетична біржа». Найчастіше біржа видає навіть нестандартні документи інформування про вартість, але при цьому повинні бути в наявності всі данні, за допомогою яких буде проведений розрахунок.