Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Продаж землі на Прозорро.Продаж

Незважаючи на те, що раніше пропозиція аграрної землі в Україні немислима через діючу заборону, введену Верховною Радою в грудні 2017 року, в системі Prozorro.Sale » з вересня 2018 року хочуть почати пропонувати в оренду сільські землі. В даний час етап полягає у продажу землі для будівництва будинку і для сімейного вирощування, проте існує основний контраст між цими частинами і позиціями з сільськогосподарськими районами через згадану заборону.

Основні моменти обміну на несільськогосподарські площі в системі Prozorro.Продаж

В якості тонни, представленої на платформі Prozorro.Продажі» sale.uub.com.ua, пропозиція земельних ділянок не сильно відрізняється від пропозиції для різних продуктів, доступних для покупки.

У меню рамки виберіть «Земельні ділянки» як окрему річ і перегляньте деталізовані дані для кожної частини. Щоб пояснити площу, форму, вид власності, причину і площу ділянки, ви можете використовувати його кадастровий номер. Щоб ознайомитися з даними, перейдіть на сторінку державного кадастрового довідника України і доповніть кадастровий номер в рядку пошуку. З цього моменту схема ділянки, зареєстрованого під цим кадастровим номером, буде відображатися в керівництві, і всі дані про нього будуть доступні, натиснувши на кнопку з знаком питання в лівому верхньому кутку керівництва. Тут ви також можете розмістити докладні дані про право власності та права власності на ділянку, а також архіви по його адміністративній грошовій оцінці та вибірці з Державного земельного кадастру.

На той випадок, якщо ви зацікавлені в сайті, подальші інвестиції в продаж практично еквівалентні будь-якої іншої посилці. До закінчення часу, зазначеного на сторінці заявки (для зручності клієнта початок роботи вказано на правильній стороні сторінки), ви повинні представити базову пропозицію на УУБ.

Запевнення чемпіона у продажу, а також купівля та пропозиція Землі відбуваються під час онлайн-продажу в обрану годину. Учасники в розподілений період представляють свою пропозицію про будівництво за рахунок сайту. Закриття відбудеться, як зазначено в іншому керівництві з продажу прав оренди на земельні ділянки.

На другому етапі продажу кожен учасник може представити наступну пропозицію, враховуючи наслідки минулого етапу. Третій етап є остаточним, і людина, яка запропонувала найбільшу вартість за роль на даний момент, оголошується чемпіоном.

Повні дані практично всіх учасників земельних угод бартеру в рамках відкриваються тільки після закриття продажу і вирішення спору.

Закриття вважається завершеним після завершення договору оферти і розстрочки на земельну ділянку в сумі, яка виявилася останньою при прийнятті рішення про ціну продажу.

Земельні угоди: земля як об’єкт на платформі Prozorro.Продажі

основна відмінність між обмінами з сільськими земельними ділянками у співвідношенні з ділянками для забудови або посадки полягає в тому, що пропозиція такого роду Землі виходить за рамки уяви через нинішню заборону.

Таким чином, ділянка, для якої відбувається продаж, — це не просто земельна ділянка як предмет з обміном володіння на чемпіона продажу після його завершення. Предметом закриття є можливість орендувати заявлену державою земельну ділянку для проведення сільських навчань на термін, визначений у ділянці. Передумовами заборони не зловживають-угоди немає, земля надходить тільки в короткочасне користування. Незважаючи на те, що це очевидний факт, що розтягнута орендна плата (наприклад, на дуже довгий час) є одним із законних підходів до отримання землі, пропозиція якої прямо зараз виключено забороною.

У різних відносинах взаємодія пропозиції повністю не відрізняється від бартеру, в якому частинами є земельні ділянки для розробки або обробки, і включає в себе аналогічні етапи:

  • визначення земельної ділянки за наявними на етапі відомостями;
  • розміщення базової пропозиції;
  • інтерес до онлайн-розпродажу;
  • вибір переможця;
  • визначення розміру орендної плати за землю та розстрочка базових сум, пристосованих до цього бартеру.

У разі, якщо закриття не відбулося через відсутність необхідної кількості учасників або було виявлено критичне порушення стратегії або умов продажу (використання прокладок, відсутність розстрочки протягом рекомендованого періоду і т.д.), бартер оголошується недійсним і для цієї частини встановлюється інша дата продажу.

Детально: https://sale.uub.com.ua/ru/news/prodazha-zemli-na-prozorro-prodazhy