Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Проведення тендерів на ремонтні роботи

Один з досить розповсюджених міфів – це той факт, що під тендерами мають на увазі лише державні замовлення, що мають відношення лише до матеріальних предметів. Тобто, мова йде про канцелярію, техніку, будівельні матеріали, меблі й інші товари. При цьому, не варто забувати про те, що державні та комунальні підприємства повинні за допомогою тендерів шукати й самих виконавців послуг.

Тобто, якщо певна комунальна служба зацікавлена в тому, щоб зробити невеликий ремонт в декількох приміщеннях, вона повинна організувати тендерне оголошення й знайти бригаду робітників саме через цю систему. Таким чином, виключаєтеся корупційна складова й держава може бути впевнена в тому, що послуги будуть надаватися за обґрунтованим цінником.

В сучасних реаліях кожен сумлінній підрядник, навіть без особливого досвіду, має можливість подати свою заявку на участь. Зробити це можна після того, коли буде знайдений акредитований електронний майданчик. В якості пропозиції можна виділити сайт tender.uub.com.ua. Українська універсальна біржа не стоїть на місці, та постійно розвивається, пропонуючи учасникам ще більше можливостей.

Переваги участі в таких тендерах

Тут же виникає логічне питання – які є явні переваги участі в таких торгах. Насправді, таких моментів дійсно немало й вони потребують більш детального ознайомлення для того, щоб робити якісь висновки.

  • Об’єми роботи – зазвичай, коли мова йде про державні замовлення, вони є досить об’ємними. Відповідно, фірма отримає досить серйозне завдання, над яким можна працювати тривалий відрізок часу;
  • Конкуренція – це вже скоріш плюс саме для організатора тендерного оголошення. В таких умовах створюються умови здорової конкуренції. Відповідно, всі учасники знаходяться в рівних умовах і ніхто не має ніяких переваг;
  • Економія часу – для замовника велика перевага в тому. Що йому не доводиться витрачати багато часу на те щоб особисто спілкуватися з кожними ремонтними компаніями. Все що йому потрібно зробити – це час від часу контактувати з підрядником, який буде займатися пошуком спеціалістів, обладнання й всіма іншими питаннями.

Важливо зазначити, шо ще однією важливою умовою є підтвердження відповідності зазначеним умовам. Робиться все це шляхом надсилання відповідних документів, сертифікатів та ліцензій, які можуть в цьому вам допомогти.