Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Прозорро.Продажі — новий спосіб дешево отримати комп’ютерну техніку

Практика показує, що тільки кожна третя компанія, офіційно зареєстрована на території України, здатна вийти на стабільний прибуток без задіяння кредитних коштів. Тому більшості доводиться звертатися за допомогою в банківські організації, отримуючи великі кредити. Їх невиплата призводить до повної конфіскації майна. Зокрема, сюди нерідко потрапляє комп’ютерна техніка, якої раніше користувалися співробітники офісів, графічні дизайнери, керівник і так далі. На жаль, лише мала частина громадян України знає про порталі «Прозорро.Продажі». І це погано, оскільки тут можна знайти відмінну комп’ютерну техніку за ціною значно нижче, ніж ринкова.

Як це працює?

Щоб зрозуміти приблизну схему роботи порталу «Прозорро.Продажі», досить ознайомитися зі списком нижче.

Компанія оголошує себе банкрутом, заявивши, що не зможе виконувати свої зобов’язання за кредитним договором.

Банківська організація проводить конфіскацію відповідно до рішення суду, після чого виставляє речі на аукціон майданчика «Прозорро.Продажі».

Протягом певного періоду проводиться набір учасників, причому кожен з них зобов’язаний внести гарантійний платіж в розмірі від 3 до 10 відсотків від суми початкової ставки. Наприклад, якщо вартість комп’ютера починається з 10 тисяч гривень, а гарантійний платіж становить 3 відсотки, кожному учаснику треба буде сплатити 300 гривень.

Після завершення реєстрації проводиться сам аукціон, в результаті якого визначається найвища ціна.

Людина, що виграв лот, вносить повну оплату і отримує свій товар.

Причому необхідно розуміти, що вся процедура ведеться по максимально прозорою схемою. Тобто, в будь-який момент можна ознайомитися з ініціалами переможця, сумою виграшною ставки і так далі. Якщо мова йде про майно, яке треба переоформляти, публікуються документи, що підтверджують право власності та його перехід в руки нового власника.

Як користуватися сайтом?

Щоб розібратися у всіх тонкощах порталу «Прозорро.Продажі», слід ознайомитися з інструкціями на сайті https://www.uub.com.ua/presscenter/novyny-birzhi/areshtovane-majno-na-sajti-saleuubcomua/. Також тут працює служба підтримки, яка безкоштовно відповість на будь-яке клієнта питання. Це дійсно корисний ресурс, який стане в нагоді як початківцям, так і досвідченим покупцям.