Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Взяти в оренду земельну ділянку у Кривому Розі на сайті Прозорро.Продажі

Після проведення земельної реформи у Кривому Розі та інших великих містах України можна орендувати земельну ділянку. Зняття мораторію на використання у своїх інтересах земельного активу стало справжньою сенсацією в Україні. Наразі орендувати земельну ділянку можна на законних підставах.

Раніше власникам паїв доводилося віддавати свої землі орендарям за низькою вартістю, продавати землю і зовсім не було можливим, пай передавали виключно у спадок. Багато власників відчували незручності у зв’язку з тим, що не могли скористатися земельними активами на свій розсуд.

Безперечно, деякі власники навіть могли продати свою земельну ділянку. Однак для такого заходу використовувалися сірі схеми та різні махінації. Все відбувалося на тіньовому ринку, оскільки законодавчо не було змоги зробити таку угоду.

Земельна ділянка у Кривому Розі за вигідною ціною

Сьогодні придбати земельну ділянку можна у Кривому Розі за вигідною вартістю та чесно https://sale.uub.com.ua/news/orenda-zemli-u-kryvomu-rozi-na-aukcionah-systemy-prozorro-sale. Це можливе не лише після проведення земельної реформи, а й введення в роботу системи Прозоро. Продажу. Дана система є гарантом того, що торги проходять чесно і відкрито, а за процесом торгів можуть спостерігати всі користувачі.

Завдяки тому, що ринок землі було виведено з тіні, державна скарбниця почала поповнюватися. Відкрити аукціони вже довели свою ефективність. Сьогодні користувачів системи Прозорро.Продажі стає більше, завдяки відкритості системи.

Вибір земельної ділянки – важливий крок для будь-якого підприємця. Завдяки системі Prozorro.Sale є можливість знайти велику кількість лотів з різною вартістю. Участь у торгах доволі проста і з процесом може розібратися кожен.

При виборі земельної ділянки важливу роль грає місце розташування об’єкта. Тому потрібно робити аналіз вартості на місця знаходження землі перед тим як зробити на такий лот свою ставку. Після того, як стане зрозуміло про вигідність придбання чи взяття в оренду земельної ділянки, можна переходити до торгів. Зробити ставку можна на одному з майданчиків, котрий працює в системі Прозорро.Продажі.

Сьогодні в Кривому Розі є можливість орендувати земельну ділянку внаслідок проведення земельної реформи. Зміни в ринку землі викликала навколо себе багато розмов. Дехто підтримав нововведення, бо хотів заволодіти реалізувати свої земельні активи. Але були такі, які не підтримали реформу, бо боялися, що землю скуплять іноземні громадяни чи олігархи. Відповідно до законодавства, яке регулює оренду та продаж землі в Кривому Розі та інших містах України, в аукціоні можуть брати участь лише фізичні особи, а продаж чорноземів України нерезидентам повністю заборонений. Якщо ви відноситесь до громадян України, то ви можете купити чи взяти в оренду земельну ділянку по вигідній ціні на сайті Української універсальної біржі.