Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Як здійснюється продаж активів Державного резерву України

Державний резерв є спеціальною установою, котра була створена КМУ при формуванні незалежної України. На цей час, структура державного резерву України відноситься до центральних органів виконавчої влади. Починаючи з 2015 року, керівництво Державного резерву вдалось провести ряд корисних реформ, що дозволили покращити ефективність в управлінні та веденні господарською діяльністю.

Загальна кількість найменування продуктів, що мать зберігатись у Державному резерві налічує 70 позицій. Це все товари, що мають стратегічне значення. Раніше, Державний резерв був закритий для сторонніх осіб, однак нова влада декларує відкритість в усіх діях. Така політика повністю узгоджується із прийнятою у 2016 році системою відкритих торгів Прозорро.Продажі.

Користь для держави від проведення електронних торгів

За три роки роботи, державний бюджет України було поповнено значною сумою. Все це завдяки відкритим торгам, з котрих держава отримує сплачений податок, а також можливість реалізовувати невикористовуване майно. Товари державного резерву також тепер можливо продати, а ля того, щоб кількість и масштаби продажів було зафіксовано, було вирішено робити це через Прозорро.

Коли учасником аукціону становиться Державний резерв України, кожний громадянин має можливість подивитись що саме виставлено на продаж, в яких розмірах та за якою ціною. Окрім того, можна прослідкувати хто саме придбає товари резерву. Це допомагає позбавитись розкрадання майна держави з боку наближених до влади олігархів.

Переглянути можливість участі в електронних торгах на товари Державного резерву України можливо за посиланням aeaep.com.ua.Асоціація «Біржових та електронних майданчиків» – це організація, яка зібрала в своєму складі винятково надійних операторів проведення електронних торгів.

Перелік учасників зазначено на сайті. Якщо ви бажаєте стати членом асоціації, то вам варто переглянути умови співробітництва із керівництвом організації, правами та обов’язками. Окрім того, на сайті постійно оновлюється інформація щодо діяльності електронних майданчиків в Україні.

Якщо ви не маєте ніякої уяви про те, що таке ЕТМ, то вам буде корисно оглянути спеціальні матеріали цього напряму, викладені в статтях Асоціації. Вони публікують винятково суху інформацію, без прикрас та непотрібної води.