Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Особливості незалежної оцінки нерухомості в Запоріжжі

Проведення різних видів операцій з об’єктами рухомого або нерухомого майна супроводжується необхідністю в попередньої процедури незалежного експертного оцінювання. Як наслідок, це надає можливість отримати актуальну інформацію та ринкової вартості.

Що вимагає проведення незалежного оцінювання

Згідно з нормами українського законодавства, проведення незалежної експертної оцінки є невід’ємною частиною при необхідності:

  • Оформити договір купівлі-продажу на об’єкт рухомого або нерухомого майна;
  • надати в оренду на певний період конкретний об’єкт, який знаходиться в повноправною власності;
  • скласти дарчу на певну нерухомість та інші операції.

Щоб отримати актуальну інформацію, досить звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців Української універсальної біржі https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/zamovyty-otsinku-neruhomosti-u-zaporizhzhi/.

Фахівці готові надати послугу щодо:

  • земельних ділянок;
  • різних видів нерухомості;
  • транспортних засобів.

При цьому не варто забувати, що розглянута процедура дозволяє дізнатися реальну ринкову вартість даного майна, яке знаходиться в повноправною власності клієнта. Як наслідок, суттєво підвищуються ризики висновку вигідної угоди.

Які документи необхідні

Від потенційних клієнтів фахівці Української універсальної біржі вимагають надати технічну документацію та документи, що підтверджують право власності. Роботи починаються відразу після подачі відповідного запиту через офіційний сайт в інтернеті.