Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Продаж металобрухту на Прозорро.Продажі

Прозорро.Продажі, створили для проведення відкритих онлайн-аукціонів, зараз цей електронний майданчик зарекомендував себе як чесний та надійний метод купівлі-продажу державного та приватного майна: будинки, меблі, транспортні засоби (автомобілі, літаки, човни і т.д), а також різного роду брухт та обладнання.

На сьогодні, онлайн-торги проводяться за спеціальними схемами та алгоритмами, які виключають спроби проведення незаконних та корупційних махінацій.

Які види брухту продаються на Прозорро.Продажі

На Прозорро.Продажі продається брухт чорних, кольорових, а також дорогоцінних металів. Чорні метали представлені сталевим брухтом. Кольоровий брухт виставляється на торги у вигляді різних частинок алюмінію, міді, титану, свинцю, нікелю, латуні. Такий різний вибір металобрухту формується завдяки тому, що продавцями є підприємства, які відносяться до різних галузей виробництва країни.

Найбільші продавці брухту на Прозорро.Продажі, купівля сировини

Найбільшими продавцями брухту на Прозорро.Продажі, є державні та приватні підприємства різного профілю, а іноді й приватні особи. Продаж непотрібного брухту є досить прибутковою та вигідною справою для будь-якого підприємства, бо так брухт не буде валятись на звалищі та втрачати свою вартість, а вчасно буде продано тому, кому він потрібен для виробництва і так виходить що всі отримують вигоду: продавець та покупець отримують взаємовигідну та прийнятну ціну, яка визначається під час аукціону, все це відбувається дуже швидко в онлайн-середовищі, торгівля не потребує великих затрат часу, а також, напевно найголовнішим є те, що всі торговельні операції є прозорими та чесними, тобто система унеможливлює роботу шахрайських та корупційних схем. 

Щоб придбати металобрухт на Прозорро.Продажі, потрібно зробити декілька пунктів, але нічого складного в них немає. Перш за все потрібно зареєструватись на офіційному сайті, після реєстрації, необхідно ознайомитись з наявними пропозиціями та вибрати потрібну. Перед переходом на аукціон, потрібно ретельно ознайомитись з правилами його проведення та вимогами під час торгу. Також обов’язково сплатити гарантійний та реєстраційний внесок. (У разі програшу аукціону, гарантійний внесок буде повернено покупцю на рахунок). Далі необхідно надати необхідні документи, які потрібні для проведення аукціону. У разі виграшу, необхідно сплатити рахунок за товар, а також скласти договір купівлі-продажу. Більше інформації тут https://sale.uub.com.ua/ru/filter/scrap-metal