Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Продаж землі в електронній системі Прозорро.Продажі

Дата запуску аукціонів ділянками землі з кожним днем ​​стає ближче. І згідно з нормами, а точніше Закону № 2195, вони будуть проводитися в цифровому форматі https://sale.ueex.com.ua/news/torgy-zemelqnymy-dilyankamy-na-elektronnomu-majdanchyku-tov-ueb.

Вже з 01 липня українці почнуть самостійно розпоряджатися власними паями землі. Виходячи з цього, якщо ви маєте намір купити землю сільськогосподарського призначення, поспішіть пройти реєстрацію на якійсь із майданчиків електронних торгів системи ProZorro.Sale. Такими можуть бути ТОВ «Українська енергетична біржа», яка може вам допомогти вам в проведенні торгових процедур з майном, що належить державі або місцевій громаді.

Торги по покупці і продажу ділянок землі в Прозорро.Продажі

Досить довгий час люди, зайняті в аграрній діяльності (фермери і селяни, агрокомпанії, приватні власники земельних наділів), очікували від влади сміливих заходів, що поліпшують земельні відносини в Україні. Проблема старту роботи ринку землі зачіпає невеликим менш 7 мільйонів людей, які є власниками ділянок землі або орендарями, яких цікавить їх придбання для заняття приватним селянським господарством.

Дозвіл на аукціони з продажу земельних ділянок — насправді, важливе рішення, яке увійде в історію для України. Вже менше ніж через місяць громадяни України матимуть право продавати, обмінювати і закладати в банки власні наділи землі, а не тільки залишати їх своїм спадкоємцям або здавати під оренду. А фермери і селяни в свою чергу звільняють від усіх лімітів і стануть повноправними власниками на своїх землях.

Великі зміни в аграрному секторі з’явилися недавно і до них скрупульозно готувалися завчасно. У поточному році було зроблено багато необхідних заходів, що сприяють продовженню земельної реформи. Урядом були підписані законодавчі норми:

  1. «Про національну інфраструктуру геопросторових даних»;
  2. «Про обіг земель сільськогосподарського призначення»;
  3. «Про формування Державного аграрного реєстру»;
  4. «Про реалізацію та передачу в користування ділянок через електронні аукціони»;
  5. «Про планування експлуатації земельних активів».

Здійснення торгівлі земельними ділянками в форматі аукціону на майданчику ТОВ УЕБ

Приєднатися до суспільства перспективних покупців можна, пройшовши реєстрацію в системі ProZorro.Sale. Вона передбачає справедливі операції з продажу без хабарницьких маніпуляцій. На майданчику ТОВ «Українська енергетична біржа» порядок здійснення торгів землею в форматі аукціону не матиме відмінностей від продажу інших активів держави.