Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Як спростити процес пошуку лоту на електронних торгах

Останнім часом з’являється все більше питань стосовно участі в торгах, аукціонах та тендерах. Питання можуть бути різними і стосуватися як самого формату так і того, хто може взяти участь в самих торгах. Тут можна виділити три основні види торгів, це: відкриті, закриті та з обмеженим доступом. Ви, будучи учасником, маєте реальну змогу обрати той спосіб, який здається для вас найбільш вдалим.

При цьому, всі прекрасно розуміють, що торги – це не такий бистрий процес. Існує чітко відрегульована процедура, згідно якої на публікацію оголошення, збір заявок, їх розгляд та визначення переможця виділяється певний відрізок часу. Відповідно, в звичайних учасників немає можливості якось пришвидшити цей процес.

Більш того, проблеми з часом можуть виникнути вже на етапі пошуку підходящого лоту. Для того, щоб знайти цікаве оголошення, вам доведеться постійно проводити моніторинг всіх пропозицій і обирати з них ті, які є для вас більш цікавими. Ця система актуальна незалежно від обраного електронного майданчика. Це може бути сайт tender.uub.com.ua або ж якийсь інший ресурс, принцип від цього змінюватися не буде.

Яким чином ви можете зекономити свій час?!

Почати варто з того, що на кожному електронному майданчику ви зможете знайти фільтр. Говорячи простими словами – це система, яка дозволяє вам обрати певні критерії, згідно яких система буде пропонувати вам лише ті оголошення, що підпадають під ці критерії.

Але навіть цього інколи недостатньо, так як звичайні користувачі не мають бажання постійно перебувати на сайті й оновлювати стрічку з оголошеннями. 

Саме для цього й був створений механізм розсилки, який автоматично надсилає оголошення з торгами на мобільні телефони учасників. Варто зазначити, що тут також використовуються дані, які були вами вказані в фільтрах і система надсилає лише ті оголошення, що підпадають цим критеріям.

Ви маєте змогу обрати, яким саме чином ви будете отримувати ці оголошення, а саме:

  • Телеграмм-бот;
  • Вайбер-бот;
  • e-mail розсилка.

Тут ви вже самостійно обираєте ту систему, яку ви використовуєте частіше за все. Головне – це наявність постійного доступу в інтернет. Це одна з тих умов, яка повинна братися до уваги в обов’язковому порядку. Тому, вам потрібно пам’ятати про всі ці моменти й робити висновки з врахуванням всіх цих аспектів.