Нажмите "Enter", чтобы перейти к содержанию

Ринок землі та аукціони відкриваються в Україні

Вже сьогодні є можливість придбати землю в Україні. Як і рік тому, для жителів України зважують всі «за» і «проти» в даному питанні. Фахівці аграрного сектора також мають різні думки на цей рахунок. Коли в липні перші наділи куплять фізичні особи, то ситуація з’ясується до кінця. Процес створення справедливого ринку від уряду зажадає врахування думок власників паїв на землю, через те, що вони мають великою часткою агроземель України.

Аукціон з продажу землі в Україні 

Вільна реалізація сільгоспугідь – це вагомий аргумент за початок роботи ринку і відкриття торгів по землі в Україні. Будь-яка демократична країна наділяє правом особистого розпорядження своїм майном без обмежень кожного свого громадянина.

Певне нерівність було присутнє раніше на ринку землі України. Жителі сіл, які працювали в колгоспах, мають землі, які потрібно обробляти. У цьому городяни відстають від селян. Оскільки селяни здатні вести власне господарство або землю віддавати в оренду, маючи при цьому не продаючи її. Закон № 552. спрямований на рівний розподіл можливостей в аграрній діяльності і на забезпечення пунктів Конституції в земельних відносинах.

Без вказівки адреси проживання всі люди – громадяни України, мають право включити в своє майно землі до 100 га. Не підлягають реалізації землі, що знаходяться на балансі країни і муніципальних утворень, купити землі можна лише у приватних осіб.

Через електронну систему аукціонів Прозорро.Продажі народні депутати планують здійснювати ринок землі. Prozorro.Sale уможливить ефективне витрачання земельного ресурсу і забезпечить торгівлю землею без корупції і постійні надходження в бюджет від цієї галузі для України.

На аукціоні Prozorro.Sale можна купити вже сьогодні

Необхідно підготуватися, тим хто бажає стати учасником процедур торгівлі, оскільки ринок почне свою діяльність вже скоро. Майданчик Українська універсальна біржа реєструє учасників для аукціонів по землі сільськогосподарського призначення Prozorro.Sale. Більш про ринок землі є на порталі https://www.uub.com.ua/rus/presscenter/novosti-birzhi/auktsyony-po-zemle-skoro-startuyut-v-ukrayne/

Доступно для громадськості і справедливо проводяться електронними платформами продажу активів муніципального співтовариства і держави в Україні. Працюючи вже майже п’ять років система Prozorro.Sale не допускає корупційних схеми і домовленостей. Завдяки справедливим процедурам продажів принесла країні дохід близько 37,7 млрд. грн. Саме з цієї причини наступним кроком від українського уряду повинна бути організація співпраці з торгами по землі на Prozorro.Sale.